Toetame

Star Entertainment Group OÜ kes haldab mitmeid kodukandis toimivaid ettevõtteid, nende seas Pöörased Seiklused, Meelelahutuskeskus, Kauplus Leiuministeerium ja Reklaamiikoon.

Star Entertainment Group OÜ tahab anda oma panuse meie elukeskkonna paremaks muutmisel ja sellepärast oleme kogu oma tegevuse jooksul läbi erinevate toetuste edendanud Eesti sporti, kultuuri, kodanike algatusi ja lapsi. Pööraste Seikluste prioriteediks on toetada edukaid ja andekaid Eesti noori. Pole vahet, kas tegeled fotograafia, muusika, spordi või ürituste korraldamisega. Anname hoogu ka heategevuslikele sündmustele ja projektidele. Me ei sponsoreeri projekte, mis on vastuolus meie väärtushinnangutega või on keskkonda kahjustavad. Samuti ei toeta me viimase minuti pakkumisi, kasumi-eesmärgil korraldatud üritusi ning ettevõtmisi väljaspool Eestit.

Kui soovid esitada Star Entertainment Group OÜ toetustaotlust, siis peaks avalduses sisaldama järgmised punktid:

*informatiivne ja lühike tutvustus, millega tegu, mis on projekti eesmärk, kes projekti veab, milline on sihtrühm jne.
*projekti eelarve – planeeritud kulud ja tulud
*ootused/nõuded toetajale – rahalised, tooted, meeskond jne.
*projekti meediaplaan ja kava – kuidas sponsoreid esitletakse
*teised toetajad ja koostööpartnerid

Palun saada kirjalik avaldus e-maili aadressile info@seikle.ee. Vaatame kõik avaldused läbi ning oma otsusest anname teada 30 päeva jooksul avalduse esitaja e-maili aadressile.

5 aastat on Pöörased Seiklused korraldanud tasuta kogupereüritusi “Iga Issi Pühapäev” ja “Iga Emme Pidupäev”. Sellel aastal korraldame taas tasuta isadepäeva, mis kannab nime “Iga Issi On Supermees”. Ürituse toimumisse paneb õla alla kõik Star Entertainment Group OÜ ettevõtted ja sponsorid.

Pöörased Seiklused on näiteks toetanud: Jõgeva Pargijooksu, Jõgeva Sügisjooksu, Jõgeva Rattarallit, Jõgeva Rahvajooksu, Triobeti Fänniturniiri 2015, palju muid sündmusi ja algatusi.
Pöörased Seiklused on FC Jõgeva Wolves ametlik toetaja.