Tutvustus

Üle-eestiline vahvaim isadepäeva üritus „Iga Issi On Supermees“ ootab peresid pühapäeval, 11. novembril, Jõgeva Spordikeskusesse Virtus. Üritus algab kell 11 ning on kõigile tasuta!

Tegevusi leidub igale pereliikmele. Lastele on loodud mängumaailm vahvate tegevustega. Igas vanuses lapsi oodatakse meisterdama kõike põnevat. Mängima lauamänge, lugema lasteajakirju, isadele kingitusi meisterdama ja lisaks vahvad lastemängud. Mängumaailmast ei lahku ükski laps kommita! Tublimatele välja pandud vinged auhinnad.

Spordikeskuse tagant parkimisplatsilt leiab oma tehnikat ja varustust demonstreerimas vaprad mundrimehed Kaitseliidust, Päästeametist ning Politsei- ja Piirivalveametist.

Päeva kulminatsioon on kindlasti peredele mõeldud tegevused ja võistlused, kus tuleb lahendada lustakaid ülesandeid, rakendada taiplikkust, olla loominguline ja sportlik. Kuna tegevustest saavad osa võtta kõik pereliikmed, on see võrratu võimalus üheskoos üks lõbus päev veeta.Kõik isad saavad autasustatud ja kõik pered saavad kingikoti!
Jõgeva vanasõna ütleb, et tähtis pole võit, vaid võidust osavõtt!

Tegevustest võivad kaasa lüüa nii tulevased isad kui ka ilma isata pered. Ükski laps ei pea isa puudumise tõttu võistlustest ja emotsioonidest ilma jääma. Tulevased isad aga näeksid, milline on isa roll peres.

Spordikeskuse suurel laval peame maha pidupäeva kontserdi. Esinejaid on igale maitsele. Tantsukavadega asutvad ülesse Cestants tantsijad. Peaesinejad jäävad veel üllatuseks.

Lisaks kõigile on kogupereürituse alal palju lisategevusi. Kui sa veel pole liitunud Eesti Geenivaramuga, siis isadepäeval on selleks hea võimalus. Kogupereüritusel saad anda vereproovi, mille alusel koostatakse sulle isiklik geenikaart.

Kõigi külaliste rõõmuks saame teatada, et Iga Issi On Supermees raames toimub pidupäeva aladel ka Isadepäeva sügislaat! Sügislaat algab juba kell 11:00 ja kestab pidupäeva lõpuni 17:00.

Laada kauplejad teevad kindlaks, et keegi ei lahkuks isadepäevalt tühja kõhu ja tühjade kätega. Toitlustajad pakuvad head ja paremat igale maitsele ning kohal on mitmed tublid Eesti käsitöölised ise valmistatud puit- ja keraamikatoodetega. Uudistamist jagub veel muudki, kuna kohal on ka ehetemeistrid ja paljud teised. Kaubeldakse kõigega – nööpnõelast traktoriteni välja! Laat toimub nii spordikeskuse ümber ja käsitöölisi on ka siseruumis.

Kogu üritust jäädvustavad seltskonnafotograafid, lisaks on võimalik lasta fotostuudios endast või oma perest üks vahva foto teha. Fotostuudios saab kvaliteetse perepildi 1€ eest!

Päeva käigus loositakse välja mitmeid loosiauhindu ning meeneid. Igal täistunnil loosiauhinnad! Enda võidurõõmu saab suurendada ka kuldkala loteriiga, mis maksab 1,80€ ja kogu tulu läheb kogupereürituse korraldusse.

Usume, et suudame päeva teha eriliseks kõigile osavõtjatele, eriti isadele, kelle suureks austuseks ja tänamiseks see üritus ka teoks saab.


Kohale tulla pole midagi, aga võita on palju!
ÜRITUS ON KÕIGILE TASUTA!